väikelaen

Nutitelefoni rakendused, mis aitavad paremini rahaga majandada

Enamus inimesi kasutavad nutitelefoni päevas aktiivselt igapäevaste asjade ajamiseks – alates suhtlemisest lõpetades pangatoimingutega. On aga veel mitmeid äppe, mis aitavad igapäevaseid rahatoimetusi teha mugavalt või aitavad sul oma rahaga paremini majandada. Toome alljärgnevalt välja mõned sellised mobiilirakendused.

1. Swedbanki mobiiliäpp
Kui su igapäevane arveldus toimub Swedbanki kaudu ning oled nutitelefoni kasutaja, siis on Swedbanki äpp kahtlemata midagi, mida sa peaksid kasutama. Äpi kaudu on väga lihtne vaadata oma kontojääki, teha makseid sisse logimata, küsida ja saata raha vaid paari nupuvajutusega ning kui sulle peaks huvi pakkuma väikelaen, siis saab seda taotleda mobiiliäpi kaudu ilma igasuguse lepingutasuta.

2. Eesti Energia mobiiliäpp
Eesti Energia on loonud käepärase äpi kõikidele lepingulistele kasutajatele. Rakenduse kaudu saab näha detailselt oma elektritarbimist, mis võimaldab paremini optimeerida elektritarbimist ning seeläbi raha pisut säästa. Lisaks sellele saad sa äpis näha kõiki arveid ning võid saada ka põnevaid sooduspakkumisi erinevatele teenustele.

3. Monefy
Moneyfy on vahva disainiga ja lõbusate värvitoonidega äpp, mis aitab sul jälgida oma väljaminekuid. Rakendusse saab sisestada kõiki vajalikke väljaminekuid – alates toidust, transpordist ja majapidamisest kuni lõbustusteni välja. Nii muutub eelarvestamine tunduvalt lihtsamaks – kõiki kulutusi saab kirja panna paari nupuvajutusega ning rakenduses olevat infot saab ka Dropboxi kaudu sünkroniseerida, mistõttu saad sa andmeid näha ka arvuti vahendusel.

4. Expense Manager
Expense Manager on samuti väga kena välimusega ja hõlpsalt kasutatav rakendus, mis aitab jälgida sissetulekuid ja väljaminekuid. Rakenduses on palju erinevaid lisafunktsioone nagu näiteks erinevad kalkulaatorid, võimalus koostada sisukaid aruandeid ja palju muud. Kui sinu jaoks on eelarve koostamine alati olnud parasjagu keeruline, siis Expense Manager muudab selle raske töö tunduvalt lihtsamaks.

5. Money Lover
Häid eelarvestamisäppe ei ole kunagi liiga palju. Money Lover pakub sarnaselt eelnevale kahele äpile võimalust väga mugavalt ja kiirelt sisestada oma väljaminekud ja sissetulekud, et sul oleks pidevalt täielik ülevaade oma rahast. Ka kiirlaen, krediitkaardid ja muud taolised korduvad maksed ei puudu platvormilt – kõike seda saad sisestada väga hõlpsalt.

6. Google Shopper
Google Shopper on rakendus, mis ei tohiks puududa ühegi ostlemishuvilise telefonist. Äpp aitab leida kõige soodsamad tooted, olgu tegemist elektroonika, toidu või riietega ning nii võid säästa sadu eurosid oma internetiostudelt. Lisaks saad näha soodsaid pakkumisi ilma, et peaksid tundide kaupa poodide veebilehtedel lehitsema – kõik on sinu jaoks kenasti rakenduse kaudu nähtav.

7. Uber
Kuigi Uber on transpordiäpp, on sellel siiski oma roll mängida su rahakoti osas. Nimelt aitab Uber teha mõistlikumaid transpordiotsuseid, kuna sa ei pea tellima kalli hinnaga taksot – nii võid hoida kokku korraliku rahasumma taksosõitudelt. Samas aga on võimalik ise ka hakata Uberi autojuhiks ja teenida niiviisi lisaraha. Uber võib olla mugav lisatöö või isegi põhitöö – teenimisvõimalus on igal juhul olemas.

8. Booking.com
Kui oled reisile minemas, on Booking.com üks kasulikumaid mobiiliäppe, mida kasutada. Rakenduse kaudu saad leida lähedal asuvaid majutuspaiku, saad leida soodsaima variandi ning kohe ka koht broneerida ilma igasuguste lisatasudeta. Vahel võib rakenduse kaudu leida isegi sooduspakkumisi või muud sellist, mis on jällegi reisisõbra rahakotile kasulik.

Põnevaid ja kasulikke mobiilirakendusi on palju – nutitelefon võib olla su lahutamatu kaaslane, mis aitab teha mõistlikumaid rahaotsuseid ning aitab säästa ehk lausa sadu eurosid, seda kõike mugavalt ja vaid paari nupuvajutuse abil.